4 квітня 2024

4 квітня 2024 року відбулась настановча конференція з питань проходження виробничої: науково-викладацької практики з відривом від навчання з 8 квітня 2024 р. до 5 травня 2024 р. у змішаній формі для здобувачів вищої освіти ОС «Доктор філософії» ІІ курсу PHD-25 групи факультету соціальної та психологічної освіти, які навчаються за спеціальністю: 231 Соціальна робота освітньо-наукової програми «Соціальна робота».

На зустрічі були присутні:

Гарант освітньо-наукової програми «Соціальна робота» підготовки здобувачів освітнього ступеня «доктор філософії» третього (освітньо-наукового) рівня освіти,  доктор педагогічних наук,  професор Коляда Наталя Миколаївна.

Завідувач відділу аспірантури та докторантури Рогова Анна Олександрівна

Завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Албул Ірина Володимирівна

Заступник декана з організації практичної підготовки,  кандидат  психологічних наук, доцент Дудник Оксана Андріївна

Науковий керівник аспірантки, доктор педагогічних наук, професор Кочубей Тетяна Дмитрівна.

Здобувачів ознайомили з особливостями проходження практики, програмою та завданнями виробничої: науково-викладацької практики, етапами її проходження, вимогами до матеріалів та їх оформлення, критеріями оцінювання.