«5 ідей для України» і закриття ІV зміни діяльності національно-патріотичного табору «Дія»

5 квітня 2016

famkl0Ph-Dg

В новому навчальному році, а саме 1 березня стартувала ІV зміна діяльності національно-патріотичного табору «Дія» .  Зміна тривала під назвою «5 ідей для України», тобто ми організували свою роботу у 5, на нашу думку, найактуальніших напрямках, а саме: соціальні проекти, національно-патріотична діяльність, екологія, захист тварин, дозвілля студентів. Студенти пропонували свої ідеї і протягом зміни було проведено 4 заходи, відповідно до представлених напрямків, такі як Квест по УДПУ від 32, 34 і 14 груп, Кінолекторій з обговоренням від 34 і 25с груп, патріотичне караоке від 11, 25 і груп і Суботник, до якого долучилися усі студенти ФСПО.

Jb7oqQGHHwg

І от до завершення зміни ми організували захід, аби студенти нашого факультету мали змогу презентувати свої роботи в ще одному напрямку під назвою «Соціальні проекти». Перед стартом зміни, групи обрали для себе тематику своїх проектів і протягом місяця працювали над ними.

25 група представила презентацію-виставку фотографій м. Умані «Минуле та сьогодення» в напрямку національно-патріотична діяльність.

24 група представила  презентацію-виставку присвячену Батьківщині в напрямку національно-патріотична діяльність.

22 група виступила з презентацією цікавих місць населених пунктів, в яких проживають студенти групи (напрямок національно-патріотична діяльність).

15 група презентувала соціальний проект «Ми за чисте місто» – напрямок «Екологія».

VguzcazB5ds

310 група в свою чергу оприлюднила результати опитування на тему глобальних суботників – напрямок «Екологія».

72YVcZOO9sY

14 група представила соціальний проект «Популяризація книг та користь читання для розвитку особистості».

46 група працювали над проектом «Допоможи самотній старожилі» і оприлюднили результати своєї діяльності.

GT0Aa3k9zdk

34 група представила соціальний ролик про Голодомор в напрямку національно-патріотична діяльність.

13 група нагадала  нам імена  «Національних героїв України», презентувавши свій соціальний проект.

11 група презентували цікавий соціальний ролик на тему «Вивчення мови глухонімих здоровими людьми».

Тож, підводячи підсумки, хочеться зауважити, що студенти вибрали для себе дійсно дуже цікаві і актуальні тематики проектів і змогли до нас донести ще більше саме тої інформації, якою повинен володіти кожен свідомий громадянин нашої держави.

А після цікавих і змістовних презентацій для студентів виступив наш студдекан Ребро Максим, але не з захистом проекту, а з веселими іграми з залом і вікториною «Я знаю Україну». Усі присутні охоче долучились до інтерактивно-розважальної програми від Максима.

QErE77TipF4

Усі групи, які прийняли участь в заході були нагороджені подяками деканом факультету Гоменюк Оксаною Олексіївною.

Ms50bY9JMRo

Тож  ми дякуємо всім, хто протягом зміни долучався до заходів і вже з нетерпінням чекаємо наступної зміни діяльності національно-патріотичного табору  «Дія». І не забуваємо також про те, що хороші і корисні справи потрібно здійснювати не тільки в рамках діяльності нашого табору, а кожного дня!