16 квітня 2024

9 квітня 2024року на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся захист практики в очно- дистанційному форматі для здобувачів освіти П/31групи. Виробнича: психодіагностична практика є одним з перших виробничих етапів практичної підготовки здобувачів до професійної діяльності, на якому закладаються основи практичних вмінь і навичок, творчого ставлення до діяльності, відбувається формування професійних якостей особистості майбутнього практичного психолога. Практика проводилась впродовж чотирьох тижнів після вивчення основних дисциплін в рамках навчального процесу у звільнений від аудиторних занять час і носила переважно дослідницький характер. Здобувачам освіти вдалося попри затяжну повітряну тривогу презентувати результати виконаної роботи за період практики з 26.02 2024р. по 24.03. 2024р. та поділитися враженнями від процесу набуття досвіду.
Під час виступу здобувачі освіти зазначили, що в період практики здобули нові навички та досвід професійної діяльності, серед яких:
усвідомлення практичної необхідності сучасних психологічних знань і навичок; набуття і використання психологічних;
розвиток придбання вміння розуміти причинність психічних фактів і явищ;
оволодіння емпіричними методами досліджень при вивчення особистості дитини, та колективу, здійснення аналізу результатів дослідження;
знайомство з основними напрямками і завданнями професійної діяльності практичного психолога з закладі освіти, нормативними документами, які регулюють роботу психологічної служби даного закладу;
поглиблення теоретичних знань, отриманих при вивчення основних та вибіркових психологічних дисциплін, застосування їх на практиці;
організація та здійснення діагностичної, просвітницької та профілактичної роботи у закладі освіти, на базі якого відбувалась практика.