Перемога у VIII Всеукраїнському дистанційному конкурсі студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки/соціальної роботи

23 вересня 2020

Студентка факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – Аліна Калюженко, за результатами VIII Всеукраїнського дистанційного конкурсу студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки/соціальної роботи здобула ІІ місце у номінації «Наукові роботи на соціальну тематику» категорія «Заклади вищої освіти III-IV рівня акредитації».

Науковий керівник конкурсної роботи «Молодіжна робота у закладах вищої освіти» – доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи – Коляда Наталія Миколаївна.

Автору наукової роботи вручено диплом ІІ ступеня, науковому керівнику – подяку за високий рівень наукової підготовки молоді, активну соціальну та громадську позицію та участь у розвитку соціальної сфери.