(Українська) Жеребко Інна Анатоліївна

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Жеребко Інна Анатоліївна

Посада (науковий ступінь, звання, посада)

Викладач-стажист кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Дисципліни, які викладає:

• Актуальні проблем соціального заезпечення;
  • Психолого-педагогічний супровід в умовах інклюзивної освіти

Сфера наукових досліджень:

Надання соціальних послуг людям з інвалідністюзасобами інкюзивного туризму, інклюзивний туризм, соціальна робота та соціальне забезпечення людей з інвалідністю.

Список праць:

Монографії

1. Bezliudnyi O., Molochenko I. The social service delivery system for people with disabilities: a historical perspective. Current issues of inclusive tourism introduction in Ukraine and other countries. Poznan: UniKS Press, 2020. Р. 5–35.

Статті у наукометричних виданнях Scopus, Web of Science

• Oksana Kravchenko, Inna Molochenko, and Maksym Skochko Rehabilitation for People with Disabilities by Means of Art: Example of the International Art Symposium-Plenary of People with Disabilities. © The Author(s), under exclusive license to Springer Nature Switzerland AG 2021 J. Kalra et al. (Eds.): AHFE 2021, LNNS 263. 2021. Р. 313–319. (Scopus)

Статті у зарубіжних виданнях:

1. Zherebko, Inna. Model of Social-Psychological Rehabilitation of People with Disabilities by Inclusive Tourism. Social and Human Sciences. Polish-Ukrainian scientific journal, 2021. 02 (30). URL: https://issn2391-4164.blogspot.com/p/23_15.html

Статті у фахових виданнях України:

1. Молоченко І.А. Соціальне обслуговування людей з інвалідністю за кордоном: кращий досвід і можливості його впровадження в Україні. Науковий журнал «Інноваційна педагогіка». 2020. Вип. 20. Т. 1. С. 145–148.
  2. Кравченко О.О., Молоченко І.А. Мистецтво змінює життя: досвід роботи Міжнародного художнього симпозіуму-пленері осіб з інвалідністю «Мистецтво без обмежень». Соціальна робота та соціальна освіта. 2020. Вип. 2(5). С. 76–83.
  3. Молоченко І. А. Нормативно-правове забезпечення життєдіяльності людей з інвалідністю в Україні. Науковий вісник ужгородського університету, Серія «Педагогіка. Соціальна робота». 2021. Вип. 1(48). С. 280–283.
  4. Жеребко І. Можливості впровадження соціальної послуги інклюзивного туризму в Україні. Social Work and Education. 2021. Том 8 №2. С. 175–189.

Навчальні посібники:

1. Молоченко І.А. Вади по зору. Доступність об’єктів соціокультурної інфраструктури для дітей та молоді з особливими освітніми потребами : навчально-методичний довідник. Умань, 2020. С. 41-71.
  2. Молоченко І.А. Основи діловодства. Основи правових знань та законодавства у сфері соціального захисту. Супроводжувач осіб з інвалідністю : навч.-метод. посібник. Умань, 2020. С. 54-56, 69-73.
  3. Молоченко І.А. Особливості роботи з дітьми з порушенням слуху в умовах інклюзивного оздоровчого табору. Особливості роботи з дітьми з порушенням зору в умовах інклюзивного оздоровчого табору. Інклюзивний оздоровчий літній табір: навч.-метод. довідник. Київ, 2021. С. 87-109.
  4. Молоченко І.А. Ігри для дітей з вадами зору. Ігри для дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного туризму: навч.-метод довідник. Київ, 2021. С. 17-38.
  5. Ігри для дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного туризму : навч.-метод. довідник / О. О. Кравченко, М. С. Міщенко, І. А. Молоченко [та ін.] ; МОН України, Уманський держ. пед. ун-т імені Павла Тичини. – Київ : ФОП Ямчинський О.В., 2021. – 157 с. Рекомендувала Вчена рада Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (протокол № 17  від  25 травня 2021 року).

Стажування за останні роки

• Науково-педагогічне стажування у Вищій Школі Менеджменту Інформаційних систем (ISMA) (Riga, Latvia), «Теорія і практики науково-педагогічних підходів в освіті» 29 березня-29 квітня 2021 р.
  • Підвищення кваліфікації в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, 2021 р. Спеціальність 231 «Соціальна робота», напрям «Інноваційні технології викладання дисциплін соціального циклу», тема «Особливості викладання у вищій школі (ОС «Доктор філософії», спеціальність 231 Соціальна робота)». Свідоцтво ПК №02125639/004801-21

Участь у професійних об`єднаннях за спеціальністю:

• Співробітник держбюджетної теми «Соціально-психологічна реабілітація дітей та молоді з особливими освітніми потребами засобами інклюзивного туризму».

Контакти викладача (електрона пошта):

i.molochenko@udpu.edu.ua

Підтвердження академічної та професійної кваліфікації