(Українська) Березюк Марія Олегівна

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Березюк Марія Олегівна

Bereziuk Mariia

Посада (науковий ступінь, звання, посада)

Викладач-стажист кафедри психології, здобувач PhD

Google Scholar

Дисципліни, які викладає (денна та заочна форма навчання)

• Психологія
  • Психологія спілкування

Сфера наукових досліджень

Розвиток стресостійкості здобувачів вищої освіти за наслідками бойових дій в Україні

Основні наукові публікації за останні 5 років (монографії, посібники, статті):

Статті у фахових виданнях України

• Березюк М.О., Діхтяренко С.Ю. Трансформації базових компонентів стресостійкості здобувачів вищої освіти під час війни. Вісник Національного університету оборони України. 2023. № 1 (71). С. 41–47. URL : https://doi.org/10.33099/2617-6858-2023-71-1-41-47

Стажування за останні 5 років

• Стажування в Міжнародній літній школі «Interdisciplinary Study in the Humanities» («Міждисциплінарні студії в гуманітарних науках»), 2-8 квітня 2023 року в Університет імені Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща). Сертифікат.
  • Підвищення кваліфікації за темою «Психологічне забезпечення якості освіти», ДЗВО «Університет менеджменту освіти. Термін: 11.04 – 11.11.2022р., Свідоцтво СП № 35830447/2604-22. 180 год./ 6 кр.
  • Підвищення кваліфікації за темою «Психологічне здоров’я особистості в умовах війни і повоєнний час» і вдосконалила психологічну компетентність щодо здатності підтримки, самопідтримки та відновлення психологічного здоров’я особистості в складних умовах сьогодення. 22.03.2023 р. м. Київ. Сертифікат №555/23Д. 0,2 кредити/6 годин

Додаткові види діяльності:

Участь у професійних об`єднаннях за спеціальністю:

• Дійсний член Громадської організації «Українська асоціація сімейних психологів», 01.11.2022 року (сертифікат № СА-20).

Участь у діяльності міжнародних, національних та регіональних науково-дослідницьких структур:

• Науково-дослідна лабораторія «Удосконалення майстерності майбутнього психолога імені Анни Іванівни Кагальняк»

Контакти викладача (електрона пошта):

m.dikhtyarenko0245@gmail.com

Підтвердження академічної та професійної кваліфікації