22-23 грудня 2020 року на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету соціальної та психологічної освіти відбулись захисти випускних кваліфікаційних робіт зі спеціальності 231 «Соціальна робота».

24 грудня 2020

Під час захисту магістри представили широке розмаїття тематики досліджень: особливості соціальної роботи з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, в умовах діяльності дитячого будинку сімейного типу; особливості соціальної роботи з молоддю у сфері зайнятості; соціальна робота в молодіжних організаціях та центрах; інклюзивний туризм як соціальна послуга для людей з інвалідністю; підготовка майбутніх соціальних працівників до роботи з молоддю в ОТГ; особливості соціальної роботи з молоддю щодо формування готовності до усвідомленого батьківства; соціальна робота з молодими мігрантами, біженцями та внутрішньо переміщеними особами тощо.

Екзаменаційна комісія дійшла висновку, що випускні кваліфікаційні роботи виконані на високому науковому та методичному рівні. Магістранти продемонстрували глибокі знання з фахових дисциплін, набуті упродовж навчання в університеті, вільне володіння змістом матеріалу, вміло добирали аргументи під час відповідей на запитання членів екзаменаційної комісії.

Тож вітаємо випускників з успішним захистом та бажаємо подальших життєвих успіхів.