(Українська) Викладачі факультету взяли участь у вебінарі на тему «ScienceDirect: багатство знань».

25 лютого 2021

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

23 лютого викладачі факультету взяли участь у вебінарі на тему «ScienceDirect: багатство знань».

Для отримання українськими користувачами повноцінної інформації про ресурси платформи ScienceDirect та наявні можливості їхнього використання, упродовж лютого-квітня 2021 року компанія Elsevier проводить віртуальні тренінги – у режимі реального часу з доступом до записів.

ScienceDirect – повнотекстова база даних рецензованих наукових статей журналів та розділів книг із понад 2 500 журналів та 39 000 книг.

На вебінарі дізналися як отримати доступ до відповідного, значущого та цікавого наукового вмісту. Пошук журналів, книг чи інших документів у ScienceDirect. Як ефективно шукати літературу та як залишатися поінформованим щодо розвитку певної галузі знань.