Інтернет-конференція «Теорія та практика психокорекції особистості»

15 березня 2021

УМАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

ФАКУЛЬТЕТ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ

ЛАБОРАТОРІЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ МАЙСТЕРНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ПСИХОЛОГА ІМ. КАГАЛЬНЯК А.І.

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ

ВОЛИНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

ФАКУЛЬТЕТ ПСИХОЛОГІЇ ТА СОЦІОЛОГІЇ

Шановні колеги!

Запрошуємо науковців, викладачів вищих і середніх навчальних закладів, психологів, аспірантів і студентів психологічних спеціальностей прийняти участь у  Всеукраїнській науково – практичній  Інтернет-конференції «Теорія та практика психокорекції особистості», що відбудеться 18 березня  2021 року на базі кафедри психології  Уманського державного педагогічного  університету імені Павла Тичини

ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Теоретико-методологічні основи психокорекції.
  2. Теоретичні основи і принципи використання психокорекційних методів у роботі психолога.
  3. Індивідуальна та групова психологічна допомога: проблеми ефективності.
  4. Психологічна допомога особистості в кризових і надзвичайних ситуаціях.

ФОРМА УЧАСТІ В ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ

• Форма участі ‒ заочна (дистанційна). Заочна участь в інтернет-конференції передбачає публікацію статті в електронному збірнику матеріалів, що буде розміщений на web-сторінці за адресою: https://fspo.udpu.edu.ua   через 14 днів після дати проведення конференції
  • Мова конференції – українська.
  • Учасники конференції отримують сертифікат (за необхідності), який буде надісланий разом зі збірником матеріалів конференції на зазначену у відомостях про авторів електронну адресу

УМОВИ ПУБЛІКАЦІЇ СТАТТІ В ЗБІРНИКУ

Щоб опублікувати статтю у збірнику матеріалів конференції необхідно:

1. Оформити матеріали відповідно до вимог
  2. Надіслати до 15 березня (включно) на поштову адресу oksiddem05@gmail.com наступні матеріали:
  • заявку (зразок додається);
  • статтю, оформлену відповідно до вимог;
  • фото- чи сканкопію квитанції про сплату оргвнеску.

Назви файлів мають бути підписані відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції (наприклад, Сидоренко Н.І._Стаття, Сидоренко Н.І._Квитанція), а сам лист повинен містити заголовок «Стаття на Всеукраїнську конференцію 18 березня 2021 р.»

Увага! Шановні автори, просимо Вас надсилати статтю і підтвердження про оплату оргвнеску (фото-, сканкопію чи скріншот) з однієї електронної адреси, не використовуючи для цього різні поштові скриньки.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ

• матеріали тез подаються у вигляді комп’ютерного файлу в редакторі текстів WORD для Windows (тип шрифту – TimesNewRoman; кегль –14);
  • обсяг тез 2-5 сторінок друкованого тексту, без нумерації сторінок;
  • формат А4;
  • міжрядковий інтервал – 1,5;
  • поля: ліве, нижнє, верхнє, праве – 20 мм.

Порядок розміщення матеріалу:

1. Справа малими літерами, напівжирним кресленням, курсивом

друкуються прізвище, ім’я, по-батькові автора(ів), нижче – назва закладу, місто.

1. Через 1 рядок, посередині великими літерами, напівжирним

накресленням друкується назва тез.

1. Пропускається 1 рядок і з абзацу друкується основний текст.
  2. Література на яку посилається автор, набирається у кінці основного тексту. Бібліографічні джерела наводяться у алфавітному порядку. Література, оформлена за вимогами Національного стандарту України «Інформація та документація. Бібліографічні посилання. Загальні положення та правила складання. ДСТУ 8302:2015».
  3. Після списку використаних джерел та літератури подаються відомості про автора (авторів), оформлені за відповідним зразком.

Зразок:

Сидоренко Ніна Іванівна

Уманський державний педагогічний

університет імені Павла Тичини,

м. Умань

КОРЕКЦІЯ ТРИВОЖНОСТІ ЗАСОБАМИ АРТ-ТЕРАПІЇ

Текст тез

Відомості про автора (авторів)

За матеріалами Інтернет-конференції планується видання електронного збірника, в якому публікація тез становить 25 грн. за одну сторінку друкованого тексту. Кошти можна надіслати на картку №5168 7574 0306 8333 (ПриватБанк), отримувач Дудник Оксана Андріївна. Матеріали конференції та відомості про авторів надсилати на електронну адресу: oksiddem05@gmail.com , контактні телефони 050-188-74-92 (Вахоцька Ірина Олександрівна), 093-645-78-78 (Дудник Оксана Андріївна), 096-963-58-93 (Якимчук Ірина Павлівна)

Відомості про автора (авторів)

1) прізвище, ім’я, по батькові автора (повністю, без ініціалів)

2) науковий ступінь і вчене звання (за наявності)