(Українська) Матрос Ольга Олександрівна

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Матрос Ольга Олександрівна

Форма навчання: заочна

Рік закінчення:  2019

Спеціальність: 231 Соціальна робота

Місце роботи: Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, м. Умань

Коротке резюме:

Освіта:

• вересень 2003 – червень 2008 р., Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, історичний факультет, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія» та здобула кваліфікацію вчителя історії та правознавства;
  • вересень 2017 – червень 2019 р., Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти, спеціальність 231 соціальна робота, кваліфікація соціальний працівник.

Додаткова освіта:

• 10.2012 – 30.10.2015 – аспірант Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; кандидат педагогічних наук з липня 2016 року. Дисертацію захищено «21» квітня 2016 року у спеціалізованій вченій раді Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, отримано диплом;
  • 2019 р. Комунальний Позашкільний навчальний заклад «Перші Київські курси іноземних мов», м. Київ, Сертифікат з англійської мови, рівень В2.
  • З 23 листопада 2019 р. – 30 листопада 2019 року міжнародне наукове стажування в Ризькому міжнародному університеті «ISMA» (м. Рига, Латвія);
  • 2020 р. – присвоєно вчене звання доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Досвід роботи:

• З 2008 по 2009 роки працювала вчителем історії та курсу «Людина і суспільство» в середній школі № 6 м. Гайсина.
  • 11.2015 – 01.09.2017 – викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;
  • 10.2017 – 31.10.2018 – старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;
  • 11.2018 – до цього часу – доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Основні публікації:

Монографії:

Матрос О.О. Педагогічна та просвітницька діяльність Івана Васильовича Лучицького (1845–1918) : монографія / О.О. Матрос. – Умань : «ВІЗАВІ», 2016. – 200 с.

Навчальні посібники:

Історія соціальної роботи : навчальний посібник / уклад. О. О. Кравченко, О. О. Матрос; МОН України, Уманський державний пед. ун-т ім. Павла Тичини. – Вид. 3-е доповн. та переробл. – Умань : Візаві, 2018. – 185 с.

Теорія та історія соціальної роботи : навчальний посібник / уклад. О. О. Матрос; МОН України, Уманський державний пед. ун-т ім. Павла Тичини. – Умань : Візаві, 2020. – 244 с.

Статті у наукових виданнях, включених до переліку фахових видань України:

Матрос О.О. Благодійна діяльність Івана Васильовича Лучицького як невід’ємна складова у розвитку соціальної роботи в Україні / О.О. Матрос // Наукові записки / Ред. кол.: В. Ф. Черкасов, В.В. Радул, Н. С. Савченко та ін. – Випуск 150. – Серія: Педагогічні науки. – Кропивницький: РВВ КДПУ ім. В. Винниченка, 2017. – С. 159–164.

Матрос О.О. Громадсько-благодійна діяльність Марії Вікторівни Лучицької у кінці XIX на початку XX століття / О.О. Матрос // Збірник наукових праць «Педагогічні науки». – Херсон, 2017. – № 79. – Том 3. – С. 224–228.

Матрос О.О. Основні засади соціального захисту осіб з інвалідністю в Україні / О.О. Матрос // Збірник наукових праць «Педагогічні науки». – Херсон, 2018. – № 82. – С. 224–228.

Матрос О.О. Соціально-виховні погляди Івана Васильовича Лучицького / О.О. Матрос // Історико-педагогічний альманах / Ред. кол.: О. В. Сухомлинська (гол. ред.), Н.М. Коляда,  Л. Д. Березівська та ін. – Випуск ІІ (27). – Умань, 2018. – С. 14–20.

Матрос О.О. Основні засади соціального захисту та соціально-педагогічної інтеграції осіб з інвалідністю в Україні: переваги та проблеми / О.О. Матрос //  Наукові записки / Ред. кол.: В. Ф. Черкасов, В.В. Радул, Н. С. Савченко та ін. – Випуск 178. – Серія: Педагогічні науки. – Кропивницький : РВВ КДПУ ім. В. Винниченка, 2019. – С. 127–132.

Матрос О.О. Становлення та розвиток  прав осіб з інвалідністю на освіту та працевлаштування в Україні / О.О. Матрос //  Інноваційна педагогіка / Ред. кол. К.М. Байша, Т.М. Дмитренко, М.М. Козяр та ін. – Випуск 13. – Том 2. – Одеса : Причорноморський науково-дослідний інститут економіки та інновацій, 2019. – С. 137–140.