VІ Всеукраїнська науково-практична конференцію «СУЧАСНІ ТРЕНІНГОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ: ЕКО-ТРЕНІНГ».

9 квітня 2021

8-9 квітня 2021 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини викладачами кафедри психології – кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри психології С.М. Ольховецьким, кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри психології Н.А. Харченко проведено VІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «СУЧАСНІ ТРЕНІНГОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ: ЕКО-ТРЕНІНГ».

З вітальним словом до учасників конференції звернулася проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор кафедри вищої математики та методики навчання математики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Тетяна Леонідівна Годованюк, вона наголосила на актуальності еко-тренінгових технологій у непростих, мінливих умовах сьогодення, подякувала співорганізаторам конференції –- представникам лабораторії методології і теорії психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Київського національного торгівельно-економічного університету, Хмельницького національного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка та побажала усім учасникам конференції плідної роботи.

На конференції виступили:

Бацилєва Ольга Валеріївна, доктор психологічних наук, професор кафедри психології Донецького національного університету імені Василя Стуса «Особливості становлення екологічної свідомості молоді у сучасних умовах життєзабезпечення»;

Лефтеров Василь Олексндрович, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології Національного університету Одеська юридична академія «Универсальные тренинговые эффекты»;

Мороз Людмила Іванівна, доктор психологічних наук, професор, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини «Професійно-психологічний тренінг як навчально-розвивальна технологія»;

Пузь Ірина Володимирівна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології Донецького національного університету імені Василя Стуса «Екологічна свідомість як психолого-педагогічна проблема сучасності».

В процесі роботи конференції проведено майстер-класи:

ЧИ МОЖУТЬ ЛЮБИТИ НЕДОЛЮБЛЕНІ ДІТИ

Швець Владислава Володимирівна, кандидат психологічних наук, психолог, керівник відділення «Клініка, дружня до молоді» Комунального некомерційного підприємства «Уманська дитяча лікарня».

ПРОСТА РОЗМОВА ПРО СКЛАДНЕ

Пасічнюк Ольга Петрівна, психологиня/екзистенційна психотерапевтка; директорка Центру педагогічних та психологічних досліджень Київського національного торговельно-економічного університету.

ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ, ЩАСТЯ МЕНІ З ВАМИ

Лукомська Світлана Олексіївна, онкопсихолог, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії методології і теорії психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України.

ПРОФІЛАКТИКА І КОРЕКЦІЯ ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРАННЯ У ВЧИТЕЛІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ

Черкаська Євгенія Феліксівна, практичний психолог загальноосвітньої школи №132 (м. Київ), аспірантка Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України.

За результатами роботи конференції в електронній бібліотеці НАПН України розміщено збірник тез, рекомендований до друку вченою радою Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України. У конференції взяли участь близько 100 науковців і практиків з різних областей України. Кожен учасник у конференції отримав сертифікат, програму та електронний збірник тез.