У межах Ґендерного центру факультету соціальної та психологічної освіти Центром кращого Інтернету подаровано 10 примірників навчально-методичного посібника «Онлайк».

7 травня 2021

Посібник спрямований на те, щоб допомогти професійним спільнотам в Україні відшукати натхнення та ідеї, посилити ефективність заходів для розвитку копетентностей безпечної поведінки дітей та молоді в інтернеті, сприяти реалізації й захисту прав дитини та прав людини у сучасному цифровому світі. «Онлайк» містить детально розроблені вправи й теоретичний матеріал освіти з безпеки в інтернеті.

Факультет соціальної та психологічної освіти вдячний Центрові кращого Інтернету за такий весняний подарунок!