Барвограй

23 червня 2021
Напередодні відзначення Дня молоді управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради організувало дозвілля та відпочинок для дітей Центру «Барвограй».
Фахівці із соціальної роботи спільно із студентами факультету соціальної та психологічної освіти провели розважально-ігрову програму з конкурсами та іграми, які проходили на двох локаціях: набережній Осташівського ставу та центральному сквері міста.
Центр дозвілля і відпочинку для дітей шкільного віку «Барвограй» організовує зайнятість, дозвілля та проведення виховної роботи за місцем проживання дітей в літній період, що є важливою складовою їх безпеки та всебічного розвитку.

Бажаємо всім дітям цікавого та змістовного відпочинку влітку спільно з «Барвограєм»!