“Учитель готується до хорошого уроку все своє життя”

16 вересня 2021

Учитель готується до  хорошого уроку все своє життя

Саме такі слова залишаються як післясмак блискучої пари, яку провела д.п.н., професор Бялик О.В. 13.09.2021року. Хотілося б, аби все щойно прожите групою студентів та педагогом побачили інші – колеги, студенти. Така зразкова пара – велика місія педагога.

Будуючи пару, викладач майстерно поєднав теорію з життєвим досвідом та майбутньою практикою студентів. Високопрофесійно, науково, і водночас –  доступно і просто викладено лекційний матеріал. Кожне висвітлене питання лекції викликало неабияку активність та, навіть, дискусії серед студентської аудиторії.

Заняття промайнуло на одному подиху, викладач постійно тримала увагу студентської молоді, а на завершення – аплодисменти від студентів та викладачів. Браво!!! Дякуємо за красу педагогіки і мистецтво педагогічної діяльності!