Традиційна зустріч з міжнародної діяльності для студентів І-ІІ курсів
14 вересня студенти факультету мали можливість відвідати зустріч, яка відбулася із представниками відділу міжнародних зв’язків та заступником декана факультету з міжнародної діяльності – к.пед.н. Ольгою Миколаївною Бойко.
На зустрічі студенти факультету мали можливість ознайомитися з програмами кредитної академічної мобільності, курсами іноземних мов, які наразі діють в університеті. Також всім присутнім було презентовано програми подвійного дипломування з такими університетами Європи:
- ПОМОРСЬКА АКАДЕМІЯ В СЛУПСЬКУ (м. Слупськ, Республіка Польща);
- ДЕРЖАВНА ВИЩА ШКОЛА ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ІМЕНІ ЯНА АМОСА КОМЕНСЬКОГО (м. Лєшно, Республіка Польща);
- ІНСТИТУТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КУЛЬТУРИ (м. Гнєзно, Республіка Польща);
- ПРЯШІВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (м. Пряшів, Словацька Республіка) та ін.
Фото новини: