Таємними підземеллями Василіанського монастиря!
Студенти П11 групи факультете соціальної та психологічної освіти на чолі з своїм куратором Харченко Надією Анатоліївною провели кураторську годину. Вони відвідали підземелля Василіанського монастиря.
250-річні келії, коридори та трапезні змушують затамувати подих. Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією життя монахів, які служили при монастирі та дізналися багато цікавих історичних фактів міста Умань.
Екскурсія видалася цікавою, інформативною та веселою. Враження від екскурсії та спілкування з екскурсоводом – незабутні.
Фото новини: