Відбулася зустріч адміністрації факультету зі здобувачами заочної форми навчання ОС “молодший бакалавр”, “бакалавр”, ” магістр”.

5 жовтня 2021

На факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася зустріч адміністрації факультету зі здобувачами заочної форми навчання ОС “молодший бакалавр”, “бакалавр”, ” магістр”.
Головною її метою було ознайомлення здобувачів з системою навчання, можливостями дистанційного навчання, особливостями організації освітнього процесу. Особливу увагу звернули на дотримання карантиних вимог.
Методист заочного відділу ознайомила з навчальним процесом на заочній формі навчання.
На прикінці зустрічі здобувачі мали можливість задати питання щодо навчального процесу та залікової сессії.