(Українська) Музика Яна Вікторівна

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

ПІБ здобувача: Музика Яна Вікторівна

Тема дисертаційного дослідження: «Професійна підготовка майбутніх педагогів до викладання іноземних мов у закладах дошкільної освіти у США»

Рік вступу: 2021

ПІБ наукового керівника: Безлюдна Віта Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор

ОСНОВНІ НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ:

Публікації:

• Музика Я. В. Методика використання ігор на уроках англійської мови з метою розвитку діалогічних умінь учнів. Вісник Українсько-туркменського культурно-освітнього центру: міждисциплінарний науковий збірник. Умань: ВПЦ «Візаві», 2018. Вип. 2, Ч. II. 229 с.
  • Музика Я. В. Некооперативний діалог ( на матеріалі англомовної художньої літератури). Гуманітарний і інноваційний ракурс професійної майстерності: пошуки молодих вчених : матеріали П’ятої Всеукр. наук.-практ. конф., м. Одеса, 15 листопада 2019р. Одеса: Міжнародний гуманітарний університет, 2019. 332 с.
  • Музика Я. В. Поняття некооперативного діалогу та його детекція у художньому творі. Сучасні філологічні дослідження: традиції та інновації : зб. наук. праць студентів та молодих учених (за матеріалами ІІ Всеукр. студ. наук.-практ. Інтернет-конф. 20 березня 2020 р. Умань: Візаві‚ 2020. 318 с.
  • Музика Я. В. Мовні засоби вираження емоцій в англійській та німецькій мовах. Зб. наукових праць студентів та молодих учених. Умань: ВПЦ «Візаві», 2018. 250 с.
  • Музика Я. В. Встановлення діалогічних містків між вчителем і учнем у початковій школі. Інноваційні педагогічні технології в загальноосвітній школі: теорія та практика: матеріали Всеукр. Інтернет-конф., м. Умань, 24 лютого 2017 року // FOLIA COMENIANA: вісник Польсько-української науково-дослідної лабораторії дидактики імені Я. А. Коменського. Умань: ФОП Жовтий О. О., 2017. 122 с.
  • Музика Я. В. Некооперативний діалог ( на матеріалі англомовної художньої літератури). Мова і засоби масової комунікації на сучасному історичному етапі : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф., м. Львів, 13-14 вересня 2019р. Львів: ГО «Наукова філологічна організація «ЛОГОС», 2019. 112 с.
  • Музика Я. В. Ступені інтенсивності некооперативного діалогу. Таврійські філологічні наукові читання : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф., м. Київ, 24-25 січня 2020р. Київ: Тавр. нац. унів-т імені В. І. Вернадського, 2020. Ч. І. 172 с.
  • Музика Я. В. Освітні інновації у процесі професійної підготовки майбутніх вихователів до викладання іноземних мов дітям у ЗДО України. Інновації в сучасній освіті: український та світовий контекст : матеріали V Міжнар. наук.-практ. Інтернет-конф. (Умань‚ 20 жовтня 2022 р.), Умань : Візаві‚ 2022. 244 с.

Участь у наукових конференціях різного рівня:

• V Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція ««Інновації в сучасній освіті: український та світовий контекст» (Умань‚ 20 жовтня 2022 р.)
  • ІІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Інновації в сучасній освіті: український та світовий контекст» (м. Умань, 10 квітня 2020 р.)
  • ІІІ Всеукраїнський круглий стіл з міжнародною участю «Роль іноземних мов у соціокультурному становленні особистості» (м. Київ, 14-15 квітня 2020 р.)
  • ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична Інтернет-конференція «Сучасні філологічні дослідження: традиції та інновації» (м. Умань, 20 березня 2020 р.)
  • Міжнародна науково-практична конференція «Таврійські філологічні наукові читання» (м. Київ, 24-25 січня 2020 р.)
  • Міжнародна науково-практична конференція «Мова і засоби масової комунікації на сучасному історичному етапі» (м. Львів, 13-14 вересня 2019 р.)
  • V Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Гуманітарний і інноваційний ракурс професійної майстерності: пошуки молодих вчених» (м. Одеса, 15 листопада 2019 р.).

Email: yanakazanovska@gmail.com