(Українська) Співробітники

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Науковий консультант:

• Коляда Наталія Миколаївна – доктор педагогічнних наук, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Керівник науково-дослідної теми:

• Кравченко Оксана Олексіївна- доктор педагогічнних наук, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Наукові співробітники:

• Міщенко Марина Сергіївна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
  • Левченко Наталія Володимирівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
  • Резніченко Ірина Геннадіївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри виховних технологій та педагогічної творчості Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
  • Чупіна Катерина Олександрівна – аспірант Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
  • Бобриньова Світлана Дмитрівна – практичний психолог університету.
  • Войтовська Алла Іванівна – аспірант Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (до березня 2020 р.).
  • Жеребко Інна Анатолівна – аспірант Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (з березня 2020 р.).
  • Скочко Максим Олександрович – аспірант Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
  • Поліщук Олена Романівна – аспірант Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
  • Песоцька Юлія Юріївна – лаборант кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.