ВІДБУЛИСЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ ОРГАНІЗАТОРІВ
На базі факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету відбулися курси підвищення кваліфікації для педагогів-організаторів зі спеціальності 231 Соціальна робота, що є частиною неперервної педагогічної освіти для фахівців. Курси пройшли у режимі онлайн. Метою курсів є удосконалення професійних навичок слухачів шляхом поглиблення, розширення, оновлення знань, компетентностей на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду. На часі, актуальною стала запланована тематика «Соціальне проєктування у роботі педагога – організатора», що сприяло поліпшенню підготовки фахівців щодо використання на практиці сучасного проєктного підходу для розв’язання актуальних соціальних проблем та орієнтацію на досягнення кінцевих результатів з мінімальними витратами часу та коштів. Під час курсів, було започатковано всеукраїнський соціальний проєкт «Все буде Україна». По закінченню курсів педагоги-організатори отримали документ встановленого зразка.
Фото новини: