В УДПУ імені Павла Тичини розпочав роботу Ресурсний центр для внутрішньо переміщених осіб

13 червня 2022

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини розпочав роботу Ресурсний центр для внутрішньо переміщених осіб, мета діяльності якого надання освітньо-просвітницьких послуг, здійснення соціальної підтримки та психологічного супроводу, створення умов для комплексної реабілітації за видами (психологічна, соціальна, професійно-трудова, спортивна, медична) та інтеграції до життя Уманської територіальної громади.

На факультеті соціальної та психологічної освіти 13 червня відбувся тренінг для жінок із числа внутрішньо переміщених осіб «Психологічний бронежилет», а в цей час для дітей організована екскурсія «Таємниці будинку Файнштейна», під час якої пізнали історію книгодрукування, брали участь у майстер-класі з виготовлення поліграфічного виробу та відвідали виставку унікальних мініатюрних книг та стародруків.

Для дітей дошкільного віку організовані освітньо-пізнавальні ігри та заходи дозвіллєвого характеру.

До наступних зустрічей!

Програма заходів додається!