Науково-педагогічні працівники факультету взяли участь у семінарі, присвячененому досвіду реформи системи та послуг із психічного здоров’я у Бельгії

2 вересня 2022

Науково-педагогічні працівники факультету соціальної та психологічної освіти взяли участь у семінарі, присвячененому досвіду реформи системи та послуг із психічного здоров’я у Бельгії, яка почалася у 2010 році. Др. Бернард Джейкоб, федеральний координатор реформ у сфері психічного здоров’я, поділився досвідом країни набутим під час переорієнтації з послуг на базі закладів до таких, що надаються у спільноті. Під час семінару слухачі дізнались про обрану у Бельгії структуру послуг, в центрі якої лежить «мережа», а також про роль різних секторів та надавачів послуг у системі охорони психічного здоров’я.    Захід проводиться в рамках впровадження Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, яка була ініційована Першою леді України Оленою Зеленською, за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.