Відбулися гостьові лекції на тему «Методологія поведінкового аналізу»

7 листопада 2022

На факультеті соціальної та психологічної освіти відбулися гостьові лекції на тему «Методологія поведінкового аналізу» для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальностей 053 Психологія, 231 Соціальна робота, 011 Освітні та педагогічні науки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Лектор – доктор психологічних наук, професор кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі Шимко Віталій Артурович.

В ході лекції були розкриті питання поведінкового аналізу, прикладної поведінки, побудови нейронних мереж, соціально-середовищний атом, мережеве моделювання, структурну матрицю поведінки.

Тема лекції викликала надзвичайну зацікавленість аудиторією. Здобувачі отримали цінні знання від професіонала у галузі психології та збагатили власний професійний досвід.