Відбулась  гостьова лекція на тему: “Практика використання програмних засобів забезпечення академічної доброчесності”

23 листопада 2022
Лектор: Миронець Сергій Миколайович, завідувач кафедри психології Державного торговельно-економічного університету, доктор психологічних наук.
Під час зустрічі здобувачі мали змогу ознайомитись з основними поняттями, які стосуються академічної доброчесності, проаналізували нормативно-правову базу з даного питання та розібрали основні форми та види плагіату.
Наприкінці зустрічі здобувачі мали можливість поставити запитання, які їх цікавлять та отримати вичерпну відповідь.