(Українська) Міжнародна асоціація шкіл соціальної роботи у підтримці України

1 грудня 2022

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вже котрий рік поспіль має честь бути членом Міжнародної асоціації шкіл соціальної роботи (Membership No: 603-1-3-UKR Тo: Pavlo Tychyna Uman State pedagogikal University Ukraine)

30.11.2022 р. завідувач кафедри Ірина Албул та заступник з міжнародної діяльності декана ФСПО Ольга Бойко взяли участь у двадцять п’ятій зустрічі з лідерами й членами національних асоціацій освітян соціальної роботи з усього світу – Міжнародної Асоціації шкіл соціальної роботи, Європейської та Східно-Європейської субрегіональної Асоціацій Шкіл соціальної роботи, практиків Британської асоціації соціальних працівників, провідними університетами світу, які займаються освітою і навчанням соціальних працівників.

На зустрічі відбулося тематичне обговорення доповіді проф. Маріуша Граносіка (Prof. Mariusz Granosik), віце-президента Європейської Асоціації Шкіл соціальної роботи, який презентував вплив війни в Україні на Польщу, досвід роботи з біженцями, та інші питання, які стосуються соціальної роботи.

Після презентації пана Маріуша відбулося активне обговорення цього досвіду та його вплив на розвиток соціальної роботи як соціально значущої професійної діяльності. Члени МАШСР – представники українських ЗВО (вже згадані Ірина Албул та Ольга Бойко (УДПУ імені Павла Тичини), а також Оксана Бойко (Національний університет «Києво – Могилянська академія») висловили щиру подяку пану Маріушу як представнику Польщі, а також громадянам інших держав цивілізованого світу, які надали безцінну підтримку Україні у час військової агресії російської федерації.

Загалом, такі зустрічі проводяться з метою мобілізації міжнародної спільноти освітян і практиків соціальної роботи, інформування щодо поточної ситуації в Україні, а також з метою організації підтримки і допомоги представниками фахової міжнародної спільноти українським соціальним працівникам – практикам, освітянам, здобувачам освіти зі спеціальності 231 Соціальна робота.

Більше інформації про МАШСР

IASSW official web-site:www.iassw-aiets.org IASSW at Facebook:http://www.facebook.com/IASSW.AIETS IASSW at Twitter : @IASSW_AIETSIASSW at Linkedin:International Association ofSchools of Social Work (group)

IASSW school membership certificate- Pavlo Tychyna Uman State pedagogikal university