ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА «СОЦІАЛЬНА РОБОТА»: підсумковий контроль

15 грудня 2022

Для аспірантів 1 курсу спеціальності 231 «Соціальна робота» зимова заліково-екзаменаційна сесія є одним із перших контрольних етапів у підготовці докторів філософії як висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців, здатних розв’язувати комплексні проблеми у сфері соціальної роботи, здійснювати власні наукові дослідження, результати яких мають наукову новизну, теоретичне та практичне значення; застосовувати сучасні методології наукової та науково-педагогічної діяльності відповідно до місії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: навчання – дослідження – громадське служіння (https://bit.ly/3BBpNo0).

12 грудня 2022 р. відповідно до затвердженого графіку відбувся екзамен з ОК «Методологія наукових досліджень у соціальній роботі», мета якої – підготовка докторів філософії за спеціальністю 231 Соціальна робота, забезпечення їх поглибленими знаннями, вміннями та практичними навичками щодо теоретико-методологічних засад сучасних наукових досліджень із соціальної роботи.

Викладачі: Коляда Н. М. – професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, доктор педагогічних наук, професор; Кочубей Т. Д. – професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, доктор педагогічних наук, професор; Кравченко О. О. – професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, доктор педагогічних наук, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти;
Скочко М. О. – старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, доктор філософії з соціальної роботи.

До роботи екзаменаційної комісії долучилася професор  кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, докторка педагогічних наук, професорка Юлія Іванівна Чернецька.

Аспіранти 1 курсу денної форми навчання (Марія Моторна, Сергій Каштан) продемонстрували високий рівень компетентностей з методології наукових досліджень у соціальній роботі.