18-19 ЛЮТОГО 2023 РОКУ ВІДБУВСЯ II ТА III ТУР ОБЛАСНОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

21 лютого 2023

Головою журi II етапу Всеукраiнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт Вiддiлення фiлософii та суспiльствознавства Секцiї педагогіки призначено доктора педагогічних наук, професора, в.о.завідувача кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Оксану Бялик.

Цьогоріч конкурс був проведений у дистанційному форматі й складався із 3-х турів:

1 тур – заочне оцінювання дослідницьких робіт;

2 тур – постерний захист (у режимі онлайн) – представлення з використанням постера наукового апарату дослідження (назва проєкту, мета, завдання, об’єкт, методи дослідження, актуальність, новизна, результати), ходу та реалізації проєкту у формі короткого повідомлення та відповідей на питання журі;

3 тур – наукова конференція (у режимі онлайн) – науковий захід, під час якого учасники представляли найбільш вагомі здобутки проєкту у формі наукової доповіді з використанням презентації.

Учні-члени Малої академії наук успішно захистили свої наукові наробки й достойно представили заклади загальної середньої освіти Черкащини.