Відбулась зустріч студентів і викладачів факультету з канд. психол. наук Світланою Лукомською на тему «CТАТЕВЕ ВИХОВАННЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ»

15 березня 2023

14 березня 2023 року в рамках співпраці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України відбулася чергова зустріч студентів і викладачів факультету соціальної та психологічної освіти з канд. психол. наук Світланою Лукомською на тему «CТАТЕВЕ ВИХОВАННЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ». Організатор зустрічі канд. психол. наук, доцент кафедри психології Надія Харченко. Під час вебінару обговорено наступні питання: психологічні особливості статеворольової поведінки та психосексуального розвитку дітей та підлітків з особливими освітніми потребами; статеве виховання: зарубіжний та вітчизняний досвід; практичні рекомендації щодо статевого виховання осіб з особливими освітніми потребами. Щиро дякуємо всім учасникам зустрічі за співпрацю.