НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРАКТИКИ

23 березня 2023

22 березня 2023 року відбулася настановча конференція з практики для здобувачів вищої освіти Р/21-м групи.

Здобувачі вищої освіти будуть проходити виробничу практику в закладах соціальної сфери з 27 березня по 7 травня 2023 року.

Керівник практики Ірина Олександрівна Карпич, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи ознайомила здобувачів вищої освіти з метою та програмою практики.

Метою практики є поглиблення та закріплення теоретичних знань, отриманих здобувачами вищої освіти у процесі вивчення теоретичних дисциплін; набуття студентами досвіду практичної соціальної роботи з різними категоріями населення та в різних галузях соціальної роботи; розвиток професійної самосвідомості та самовизначення здобувачів вищої освіти.

Здобувачі освіти мали можливість отримати відповіді щодо особливостей виконання завдань під час проходження практики та оформлення звітної документації.