ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТУ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ!
Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, результати яких реально впливають на зміст навчання та викладання.
- Опитування здобувачів вищої освіти «Наукові дослідження у межах освітнього процесу та міжнародна діяльність»
Здобувачі вищої освіти факультету соціальної та психологічної освіти Ви є повноцінними партнерами у всіх процесах забезпечення якості освітніх програм та освітнього процесу.
Результати опитування будуть використані для покращення якості освітніх програм та організації освітнього процесу на факультеті соціальної та психологічної освіти.
Дякуємо за співпрацю!