Відкрите заняття з психології: розкриття та підвищення ефективності пам’яті

19 квітня 2023

18 квітня 2023 відбулося відкрите практичне заняття викладача кафедри  психології Козак О. Ю. на тему “Пам’ять”. Практичне заняття проводилось для здобувачів Історичного факультету (гр. 13;14)

На відкритому занятті було розглянуто основні типи пам’яті та їх характеристики, зокрема чуттєву, короткочасну та довготривалу пам’ять. Також було розглянуто фактори, що впливають на процес запам’ятовування та відтворення інформації, зокрема увагу, сприйняття, інтерпретацію, емоційний стан, пов’язаність зі знаннями та ін.

В процесі заняття було використано різноманітні методи та техніки, що сприяють активізації пізнавальної діяльності студентів та сприяють кращому засвоєнню матеріалу. Зокрема, були використані ігрові ситуації, демонстрація прикладів, вправи на розвиток пам’яті та інші.

В цілому, на відкритому занятті було продемонстровано важливість та значення пам’яті як процесу пізнання світу, а також показано, що розвиток пам’яті може бути ефективним застосуванням різноманітних технік та методів.

Досвід, отриманий на занятті, є корисним не тільки для студентів, а й для будь-якої людини, яка бажає покращити свою пам’ять та ефективніше використовувати свій потенціал. Вивчення пам’яті є важливим напрямком в психології, а отримані знання можуть знайти своє застосування в різних сферах життя, що робить цю тему актуальною та корисною для дослідження.