Студенти факультету соціальної та психологічної освіти вітають всіх психологів з нагоди Всеукраїнського дня Психолога!

24 квітня 2023

Студенти факультету соціальної та психологічної освіти від щирого серця вітають всіх психологів з нагоди Всеукраїнського дня Психолога!
Сьогодні, ми вшановуємо професіоналізм, мудрість та талант психологів, які щодня допомагають людям знайти внутрішню гармонію та зрозуміти свій потенціал. Ми дуже вдячні за вашу роботу, терпіння та увагу до кожної людини

Крім того, студенти факультету соціальної та психологічної освіти вітають кафедру психології з нагоди Всеукраїнського дня Психолога!
Ми вдячні нашим викладачам за їхню невтомну працю над нашим професійним зростанням та освітою. Ваші знання та досвід є невичерпним джерелом інформації для нас, студентів.
Сподіваємося на подальшу співпрацю та розвиток нашого факультету та кафедри. Ще раз вітаємо зі святом та бажаємо подальших успіхів та досягнень у професійній діяльності!