(Українська) Дорогі студенти факультету соціальної та психологічної освіти!

1 вересня 2023

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Вітаємо вас з чудовим святом – Днем знань! 1 вересня – це не лише початок нового навчального року, але й початок найяскравіших та найцікавіших подій вашого студентського життя. Ми раді бачити кожного з вас на цьому шляху знань і відкриттів.

Факультет соціальної та психологічної освіти – це місце, де ви зможете поглибити свої знання у сфері соціальних наук, психології та багатьох інших напрямках. Ми віримо в ваш потенціал та відданість навчанню, і обіцяємо підтримувати вас на кожному етапі вашої освітньої подорожі.

Нехай цей новий навчальний рік принесе вам незабутні враження, нові друзі, і безмежну мотивацію до досягнення ваших цілей. Бажаємо вам великих успіхів у навчанні, вдосконалення ваших навичок і багато радості від вивчення нового.

Нехай кожен день цього року буде наповнений світлом знань і радістю відкриття. З Днем знань, дорогі студенти! Ми горді, що ви обрали наш факультет для своєї освіти.

З найкращими побажаннями,
Колектив факультету соціальної та психологічної освіти