Оголошення!

24 жовтня 2023

27 жовтня 2023 о 11:15 відбудеться відкрите конкурсне, практичне заняття викладача кафедри психології Станішевської В. І. з дисципліни Основи психотренінгу, тема практичного заняття «Вчимося конструктивно вирішувати конфліктні ситуації» для здобувачів  факультету соціальної та психологічної освіти за спеціальністю 053 Психологія ОС «Бакалавр» П/22, групи.

Мета практичного заняття  допомогти учасникам тренінгу зрозуміти природу конфліктів причини їх виникнення та шляхи подолання. Отримання знань та набуття навичок щодо конструктивного вирішення конфліктних ситуацій.

Завдання:

• навчити використовувати та застосовувати на практиці методи знаходження рішення в конфліктних ситуаціях;
  • допомогти учасникам навчитися неупереджено оцінювати конфліктну ситуацію;
  • допомогти учасникам скоректувати свою поведінку у бік зниження його конфліктогенності (зняти конфліктність в особовоемоційній сфері);
  • об’єднання конкретного колективу (у випадку якщо всі учасники представляють колектив), розвиток умінь і навиків командної взаємодії.