Конкурс «Талановита молодь ФСПО»

26 жовтня 2023

25 жовтня на Факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся захоплюючий конкурс «Талановита молодь ФСПО», організований студентською радою факультету під керівництвом Підвальної Юлії. Ведучий конкурсу був Матлаш Іван. Ця подія відкрила перед студентами широкі можливості продемонструвати свої таланти та надзвичайні здібності.
Учасники конкурсу, які представляли Факультет соціальної та психологічної освіти, вразили аудиторію своєю різноманітністю обдарувань. Рябошапко Мирослава вразила глядачів чарівним танцем, Руда Еріка поділилася розповіддю, що надихнула всіх присутніх. Данчук Алла, Колінчак Карина і Коваль Юлія дарували глядачам неймовірні музичні виступи, а Звіряка Вікторія та Оломська Єлизавета вражали своїми поетичними віршами.
Конкурс «Талановита молодь ФСПО» відіграє важливу роль у підтримці та виявленні обдарованих студентів, які бажають поділитися своїми унікальними здібностями та надихати інших. Факультет соціальної та психологічної освіти гордиться своєю талановитою молоддю та з нетерпінням очікує подібних заходів у майбутньому.