Екскурсія до Державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура»

17 листопада 2023

З нагоди Дня студента на факультеті соціальної та психологічної освіти Національно-патріотичним табором «Дія» була організована екскурсія до Державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура».

Поряд з екскурсійною метою поїздка мала дослідницький характер у межах виконання дисертаційного дослідження «Соціальна реабілітація дітей та молоді з особливими освітніми потребами засобами музейної педагогіки».
Здобувачі вищої освіти відвідали пізнавальні екскурсії від співробітників Заповідника: лекції з історії трипільської культури, цікаві вікторини, перегляд відеоматеріалів.
Усі учасники у знак вдячності ЗСУ за можливість навчатися і подорожувати здійснили збір коштів з ініціативою на безкоштовний вхід до музею.
Дякуємо директору заповіднику Чабанюку Владиславу за збереження української культури, популяризацію національної історії та виховання патріотизму у студентської молоді.