Здобувачі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки брали участь у Молодіжному форумі «Незламна молодь нескореної країни»

20 листопада 2023

15-16 листопада відбувся Молодіжний форум «Незламна молодь нескореної країни», організатором якої є Громадська спілка «Всеукраїнська фундація «Шлях нескорених». Учасниками заходу були здобувачі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Любов Байдюк та Віта Мельничук.

Присутні мали змогу послухати виступи таких спікерів, як:

Юрій Смірнов, Виконавчий директор Громадської спілки «Всеукраїнська фундація «Шлях нескорених»; Юрій Згоннік, Співзасновник Громадської спілки «Всеукраїнська фундація «Шлях нескорених»; Виконавчий директор Громадської організації «Сприяння. Відновлення. Допомога»; Віталій Барабаш, Голова Авдіївської ВЦА; Ахтем Сеїтаблаєв, актор, режисер, Заслужений артист АР Крим, волонтер; Олександр Яцина, Голова правління благодійного фонду “Милосердя та здоров’я”, Заслужений лікар України; Проневич Ігор, Президент Бориспільської федерації спортивної боротьби; Катерина Богадельнікова, Засновниця центру реабілітації «Милосердя та Здоров’я»; Ігор Бондарчук, Голова правління Громадського об’єднання «Стоп корупція»; Віталій Коцур, Ректор Університету Григорія Сковороди в Переяславі; Кирило Демченко, молодіжний делегат ООН, засновник ГО «Українська студентська ліга», військовослужбовець; Демідко Ольга, кандидат історичних наук, доцент кафедри культурології Маріупольського державного університету, а також хлопців-медиків , які рятують життя нашим захисникам кожного дня.

Здобувачі поділилися своїми враженнями у соцмережах https://www.facebook.com/lyuba.baydyk.

Дякуємо організаторам за безцінний досвід!