Студенти І-го курсу відвідали Службу первинного соціально – психологічного консультування

22 листопада 2023

21 листопада, студенти І-го курсу П/13 групи разом з куратором Станішевською Вікторією Іванівною та студенти IV курсу П/42 групи, мали можливість відвідати Службу первинного соціально – психологічного консультування. Там їх радо зустріли і підняли на обговорення таке актуальне питання, як онлайн насильство (грумінг). До зустрічі долучився представник ГО ” Право на захист”- Назар і у своєму виступі окреслив основні аспекти піднятої проблематики, а також відповів на всі питання здобувачів, зокрема як себе поводити та куди звертатися у випадку онлайн насильства. Відповідно до проблематики був розроблений цікавий квест під час якого студенти змогли попрацювати в групі та відчути себе справжніми детективами, що розслідують історію дівчинки, яка стала жертвою онлайн насильства. В кінці квесту вони подивилися відео, що стосується теми.
Отримали актуальну інформацію в такій цікавій формі де залучається активність, креативність, комунікабельність надзвичайно цінна можливість. Відтак, зустріч була дуже різною: інтригуючою, інформативною, цікавою, а головна дуже важливою.