ЛІТЕРАТУРНИЙ ВЕЧІР
Літературний вечір для студентів факультету соціальної та психологічної освіти організувала та провела Студентська соціально-психологічна служба. Студенти в колі однодумців обговорювали твори українських та зарубіжних авторів, ділились враженнями про свої улюблені книги. У ході проведення заходу панувала тепла та приємна атмосфера, пили чай з солодощами та розважались. Взяли участь у цікавій літературній вікторині «Подорож у світ літератури», дізналися про ТОП книг для читання. Такий вечір став платформою для презентації власних творів, чим вдало скористалися студенти. Усі присутні отримали незабутні емоції та враження, нові знайомства, і відпочили від звичайних буденних справ.
Фото новини: