Протягом 21 – 23 грудня 2023 р. на факультеті відбулися успішні захисти випускних кваліфікаційних робіт спеціальності 053 Психологія 264, 265, 266 груп заочної форми навчання

25 грудня 2023

Протягом 21 – 23 грудня 2023 р. на факультеті соціальної та психологічної освіти у змішаному форматі  у здобувачів спеціальності 053 Психологія 264, 265, 266 груп заочної форми навчання відбулися успішні захисти випускних кваліфікаційних робіт.

Захист  кваліфікаційних робіт проводила атестаційна комісія, склад якої було затверджено наказом № 1478 ректора Університету, зокрема: голова атестаційної комісії – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Л.А. Данилевич, заступник – декан факультету соціальної та психологічної освіти, доктор педагогічних наук, професор О.О. Кравченко, екзаменатори: кандидати психологічних наук, доценти кафедри психології –С. Ю. Діхтяренко, С.М. Ольховецький, секретар – А.О. Рудюк, технічне забезпечення – Богдан Жошко. На захист кваліфікаційних робіт була запрошена керівник студентської агенції із забезпечення якості вищої освіти факультету соціальної та психологічної освіти Андрусик О.О.

У своїх кваліфікаційних роботах здобувачі представили теоретичні та практичні результати власних грунтовних досліджень, які відповідають вимогам «Положення про випускні кваліфікаційні роботи в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини». Найвищу оцінку отримали роботи здобувачів, які мали оригінальну та актуальну тематику, зокрема : «Арт-терапевтичні техніки як засіб подолання бар’єрів спілкування дітей» (Титоренко Т.О., 264 гр.), «Соціально-психологічна  реабілітація особистості в умовах війни» (Шевніна О.С., 264 гр.), «Використання методів арт-терапії в роботі практичного психолога з дітьми дошкільного віку з порушеннями мовленнєвого розвитку» (Назаренко Н.Ю. 264 гр.), «Психолого педагогічні аспекти розвитку міжособистісних відносин обдарованих підлітків» ( Паламарчук І.М., 265 гр.), «Вплив інтернет-залежності на вибір стратегій міжособистісної взаємодії підлітків» (Калугіна А.О., 265 гр.), «Динаміка психоемоційного стану батьків дітей з особливими потребами» (Гусак К.В., 266 гр.), «Психологічні чинники емоційної залежності особистості» (Нестеренко Т.Л., 266 гр.), «Дослідження впливу копінг-стратегій на формування психологічної готовності майбутніх офіцерів до військової служби» (Нечаєва Н.А., 266 гр.), «Копінг-стратегії внутрішньо переміщених осіб як засіб психологічного захисту від стресу» ( Федун М.А., 266 гр.), «Особливості уявлень про гендерну рівність у військовослужбовців» ( Красногородська О.А., 266 гр.).

Бажаємо всім нашим випускникам подальших успіхів у життєвих та професійних планах, реалізацію мрій, здоров’я, та перемоги нашій Україні!