Підписання Угоди про співпрацю!

13 лютого 2024

На базі факультету соціальної та психологічної освіти 13 лютого 2024 року підписана Угода про співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та Комунальною установою «Інклюзивно-ресурсним центром» Тальнівської міської ради.

Сторони домовилися про співпрацю в галузях наукової, навчальної роботи в межах проходження практики студентами, стажування студентів та науково-педагогічних працівників, а також наукових досліджень. Співпраця ґрунтується на принципах партнерства, взаємовигоди та спільності інтересів з метою раціонального використання інтелектуального та матеріально-технічного потенціалу Сторін, зміцнення бази, розширення та поглиблення змісту освітньої та наукової діяльності Сторін.