Стратегія гендерної рівності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (2023-2030).

15 лютого 2024

У 2022 р. схвалено Стратегію впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року та затверджено операційний план заходів на 2022–2024 роки з її реалізації. Метою цієї Стратегії є забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидія будь-якій дискримінації у сфері освіти, для всіх учасниць / учасників освітнього процесу, на всіх рівнях освіти шляхом запровадження змін у структурно-організаційному та змістовно-процесуальному аспекті.

Відповідно до цього розроблено Стратегію гендерної рівності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (2023-2030).  Мета Стратегії – визначення шляхів забезпечення гендерної рівності та запобігання дискримінації за гендерною ознакою в усіх сегментах університетського простору.

Університет має напрацювання і досвід щодо гендерних питань в освіті. В УДПУ імені Павла Тичини створено і діє Гендерний центр, який увійшов до Всеукраїнського осередку центрів гендерної освіти України.

Стратегія гендерної рівності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (2024-2030)