Лекційне заняття на тему «Соціальні послуги особам, що зазнали насильства» для здобувачів Р/10 та Р/21 груп

21 лютого 2024

19.02.2024 року в межах вивчення навчальної дисципліни «Ведення професійних документів» кандидатом педагогічних наук, доцентом  кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Балдинюк Оленою Дмитрівною було проведено лекційне заняття на тему «Соціальні послуги особам, що зазнали насильства» для здобувачів Р/10 та Р/21 груп факультету соціальної та психологічної освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 231 «Соціальна робота» ОПП «Соціальна робота (Соціально-психологічне консультування)».

Матеріал лекції був викладений у логічній послідовності та у доступній формі, що постійно активізувало увагу студентів та спонукало їх до активного діалогу з викладачем. До позитивних моментів заняття варто віднести вільне володіння теоретичним матеріалом, наявність сучасних результатів досліджень та прикладів практичної роботи з такими клієнтами, створення робочої атмосфери.