Не можемо не поділитися: інтерв’ю з випускницею Веронікою Хмаро

26 лютого 2024

. Як промайнули для вас роки навчання в нашому університеті?

З впевненістю можу сказати, що студентські роки – це найкращі роки, адже вони незабутні та максимально насичені. Особисто для мене – це період, коли ти по максимуму відкриваєш себе нову!

. Чи справдились Ваші очікування від навчання в університеті?

Однозначно так.

. Де Ви працюєте? Яку посаду займаєте? Який досвід роботи маєте?

Під час навчання на магістратурі отримала чудову можливість працевлаштуватись у відділ інформації та зв’язків з громадськістю виконавчого комітету Уманської міської ради, де і працюю наразі.

. Чи були викладачі, котрі надихали?

Важко виділити когось окремо із викладачів, я щиро дякую кожному викладачеві, який вклав в мене не тільки знання, але і частинку своєї душі.

. Чи згадуєте студентське життя? Розкажіть про найяскравіші свої спогади. Розкажіть про найкумедніший випадок з Вашого студентського життя.

Звісно згадується, тому що це найкращий період який може бути у кожного студента. Найкращим спогадом залишається презентація курсу, а це було в далекому році!

. Які з вивчених предметів найбільше подобались?

Однозначно всі предмети були важливими для вивчення, тому важко виділити навіть кілька.

. Згадайте себе в студентські роки. Які риси з віком змінились, що залишилось? Як взагалі ви б могли охарактеризувати себе тодішню?

Різноманітна кількість заходів та тренінгів навчила мене бути більш рішучою, бути впевненою у власних силах та не боятись нових починань.

. Що хочете побажати студентам та викладачам?

Кожному студенту та абітурієнтам хочеться побажати наполегливості, сміливості, а викладач терпіння та успіхів у всіх починаннях.

. Які у Вас були стосунки з одногрупниками і чи спілкуєтесь ви зараз?

У мене була чудова група, активна, цілеспрямована, завжди готова допомогти та підтримати. Навіть сьогодні ми підтримуємо зв’язок.

. Якби Ви мали можливість повернутися, що б Ви зробили інакше?

Нічого не змінювала би, кожне рішення було правильне, яке в подальшому дає свої плоди праці.

. Які професійні важливі якості Ви здобули на факультеті соціальної та психологічної освіти? Як це допомагає Вам зараз?

Я вважаю, що я стала більш впевненою у власних силах та рішеннях, зрозуміла, що не варто боятись та завжди рухатись тільки вперед!

. Ваш меседж до теперішніх студентів – випускників.

Кожен крок та рішення важливі, буде важко, але зупинятись не варто. Лише вперед!