(Українська) Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка»

28 лютого 2024

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Відповідно до наказу ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини від 28.ХІ.2023 р. № 1650 о/з «Про проведення в університеті І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади»,  21-22 лютого 2024 р. кафедрою педагогіки та освітнього менеджменту проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка», яка передбачала два тури інтелектуальних змагань, які проходили дистанційно, за допомогою сервісу Мeet:

І тур: комп’ютерне тестування (21.02.2024 року);

ІІ тур: розв’язування педагогічних ситуацій (22.02.2024 року).

У першому турі олімпіади взяло участь 39 студентів, які представляли факультети Університету.

Необхідно відзначити високий рівень підготовки учасників олімпіади, володіння теоретичним матеріалом, а також професійний підхід до розв‘язання педагогічних ситуацій.

Переможцями олімпіади стали:

І місце – Білоусова Катерина Олександрівна, студентка 2 курсу факультету фізики, математики та інформатики (спеціальність Середня освіта (Природничі науки))

ІІ місце – Радзівелюк Наталія Сергіївна, студентка 2 курсу факультету іноземнх мов (спеціальність Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька))

Коваль Юлія Олександрівна, студентка 2 курсу факультету соціальної та психологічної освіти (спеціальність Психологія)

ІІІ місце – Балабушка Мирослава Володимирівна, студентка 3 курсу факультету філології та журналістики (спеціальність Середня освіта (Українська мова і література))

Чабаненко Діана Павлівна, студентка 2 курсу факультету початкової освіти (спеціальність Початкова освіта)

Павлючик Уляна Валеріївна, студентка 3 курсу факультету фізики, математики та інформатики (спеціальність Середня освіта (Математика. Інформатика))

Щиро вітаємо переможців і бажаємо всім учасникам і учасницям олімпіади успіхів у навчанні, творчих і наукових звершень !