Не можемо не поділитися: інтерв’ю з випускницею Марією Березюк

2 березня 2024

Марія Березюк

• Як промайнули для вас роки навчання в нашому університеті?

Роки навчання в університеті промайнули дуже швидко та насичено, я взагалі вважаю, що студентські роки найцікавіші, найвеселіші, найяскравіші та залишаються у серці назавжди.

• Чи справдились Ваші очікування від навчання в університеті?

Так, навіть більше.

• Де Ви працюєте? Яку посаду займаєте? Який досвід роботи маєте?

На даний час я навчаюсь в аспірантурі за спеціальністю 053 Психологія та паралельно працюю викладачем-стажистом кафедри психологія в УДПУ імені Павла Тичини.

• Чи були викладачі, котрі надихали?

Так, звісно: Діхтяренко Світлана Юріївна, Данилевич Лариса Арсеніївна, Вахоцька Ірина Олександрівна, Байда Світлана Петрівна.

• Чи згадуєте студентське життя? Розкажіть про найяскравіші свої спогади. Розкажіть про найкумедніший випадок з Вашого студентського життя.

Я завжди буду пам’ятати друзів з якими разом навчалась, ми досі з деякими спілкуємось і проводимо час разом.

• Які з вивчених предметів найбільше подобались?

Психологія сім’ї і статі, Основи психологічного консультування, Диференційна психологія та багато інших.

• Згадайте себе в студентські роки. Які риси з віком змінились, що залишилось? Як взагалі ви б могли охарактеризувати себе тодішню?

Раніше я була нерішуча, спокійна, дуже переймалась найменшими дрібницями. З роками ці риси змінились, тепер я себе точно не можу назвати нерішучою, намагаюсь зосереджуюсь на вирішенні проблеми, перестала боятись публічних виступів.

• Що хочете побажати студентам та викладачам?

Студентам хочеться побажати більше насолоджуватись цими роками, вони дуже швидкоплинні. А викладачам – отримувати задоволення від роботи.

• Які у Вас були стосунки з одногрупниками і чи спілкуєтесь ви зараз?

Гарні стосунки з одногрупниками, з деякими досі спілкуємось.

• Якби Ви мали можливість повернутися, що б Ви зробили інакше?

В світі все стається так як має бути, тому я б нічого не змінювала.

• Які професійно важливі якості Ви здобули на факультеті соціальної та психологічної освіти? Як це допомагає Вам зараз?

Певно, гнучкість мислення, наполегливість, розвинула комунікативні здібності та впевненість у власних силах.

• Ваш меседж до теперішніх студентів– випускників.

Це так важливо мати у житті ту справу, яка запалює Вас!