6 березня 2024 року відбулася робоча зустріч за участі заступниці Міністерства освіти і науки України Євгенії Смірновою, уповноваженої ПрезидентаУкраїни з безбарєрності Тетяни Ломакіної, представників закладів вищої освіти.
Міністерством освіти і науки України запроваджується проєкт у закладах вищої освіти з утворення та функціонування центрів підтримки студентів.
До пілотного проєкту долучився Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.
6 березня 2024 року відбулася робоча зустріч за участі заступниці Міністерства освіти і науки України Євгенії Смірновою, уповноваженої ПрезидентаУкраїни з безбарєрності Тетяни Ломакіної, представників закладів вищої освіти.
Під час зустрічі відбулася презентація напрацювань закладів освіти в напрямку створення та функціонування центрів підтримки студентів.