8 березня 2024

6 березня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася настановча конференція щодо організації та проходження навчальної: ознайомчої практики в період з 11 березня 2024 р. до 24 березня 2024 р. На зустрічі були присутні Кравченко О.О., декан факультету, Бондаренко Г.В., заступник декана з навчальної роботи, Дудник О.А., заступник декана з практичної підготовки, групові керівники Войтовська А.І. (Р/11м, Р/11 З/11), Лівандовська І.А. (П/11м), Байда С.П. (П/11), Станішевська В.І. (П/12), Діхтяренко С.Ю. (П/13) та здобувачі вищої освіти першого курсу спеціальностей 231 Соціальна робота, 232 Соціальне забезпечення, 053 Психологія.
Групові керівники ознайомили присутніх з особливостями проходження практики, метою та завданнями, вимогами до матеріалів практики, критеріями оцінювання, вимогами щодо безпеки життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій (у т.ч. щодо порядку дій під час оголошення сигналу «Повітряна тривога»), дали відповіді на запитання здобувачів.