Не можемо не поділитися: інтерв’ю з випускницею Вікторією Мартинюк

7 квітня 2024

• Чому вступили до аспірантури?

Вступила до аспірантури, адже з першого курсу університеті хотіла викладати в УДПУ.

• Чому обрали аспірантуру в УДПУ?

Обрала аспірантуру УДПУ, тому що тут найкращі викладачі і найкращий науковий керівник.

• Враження про ОНП.

Перелік навчальних дисциплін відповідав напрямку дисертаційного дослідження та моїм особистим вподобанням.

• Якість надання освітніх послуг.

Відповідність результатів навчання вимогам, встановленим законодавством та відповідним стандартом освіти.

• Якість навчання.

Високий рівень знань і вмінь, розумового, фізичного й морального розвитку, відповідно до запланованих цілей навчання і виховання.

• Які компетентності знадобилися у професійній діяльності?

Сукупність теоретичних знань, практичних умінь, навичок, ставлень, досвіду, особистісних якостей викладача, що дають змогу здійснювати пошукову, естетичну діяльність, самостійно здобувати нові знання, аналізувати діяльність учасників навчально-виховного процесу, приймати рішення.

• Професійна кар’єра після закінчення аспірантури.

Викладач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

• Спогади про навчання в аспірантурі.

З вдячністю згадую навчання в аспірантурі, адже всі викладачі це «метри» своєї справи та найкращий науковий керівник в світі.