(Українська) Проект «Професія під мікроскопом» розпочав свою роботу

24 квітня 2024

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

19 квітня на базі Уманського державного педагогічного університета імені Павла Тичини  команда «Квадрівіум», заросивши учнів 9-х класів, провела зустріч з представником студії психологічного діагностування «ІНСАЙТ» викладачем кафедри психології Поліщук Оленою Романівною. Метою діагностування є забезпечення професійної орієнтації, підвищення рівня психологічної компетентності та створення сприятливих умов для всебічного особистісного розвитку.

Розпочався захід знайомством з представницею студії, яка провела ознайомчий тренінг для учнів та зі структурою тесту.

Орієнтовний час проведення заходу: 1 година 20 хвилин.

Захід завершився раніше, ніж очікувався з непередбачуваних обставин, а саме через повітряну тривогу.

Для детальнішої інформації переходьте на сторінку проекту : https://www.instagram.com/prof.mikro?igsh=Ym03YjN5bGJpMWw0